środa, 12 grudnia 2018

High, High Hopes #3

Dobry wieczór!
         Jak obiecałam — przybywam z najnowszym szablonem oraz moim pierwszym zamówieniem, którym jest okładka do książki autorstwa Szmachcian (Pandemonium.) na serwisie Wattpad.
         Zgodnie z życzeniem zamawiającej, nie użyłam żadnego zdjęcia przedstawiającego postać realną. Na okładce widnieją trzy arty, wszystkie są autorstwa SandraWither. Starałam się pozostać przy minimalistyce. Mam nadzieję, że efekt końcowy przypadnie do gustu.
Kliknij, by przenieść się na stronę Imgur, skąd należy pobrać okładkę.
         Teraz czas na obiecany szablon zimowy. Utrzymany w czerwieni i bieli (która nierzadko wpada w szarości) z ciemniejszymi akcentami. Do tytułu użyłam czcionki Amatic SC. Bałwanek pochodzi z paczki pobranej na DeviantArt. Jest, oczywiście, wolny.
         Efekt dla etykiet ustawiony jest dla jednego gadżetu. W przypadku, gdy chcemy, by każde kolejne były w tym samym stylu, należy zgłosić się do mnie, wtedy wszystko wyjaśnię. Stron przy nagłówku powinno być maksymalnie sześć.
         Dzisiaj nieco krócej, jednakże następnym razem postaram się o więcej materiału do użytku. Mam nadzieję, że powyższa grafika spodobała się zleceniodawczyni, zaś szablon podpadł do Wam do gustu.

4 komentarze:

 1. O wooow! *.* Szablon jest przecudowny. I mega klimatyczny. :D Podoba mi się, jak kontrastuje ta czerwień. ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Eilay. Szablon jest w całkiem ciekawej kolorystyce, podoba mi się. Jednakże na twoim miejscu użyłabym tego samego efektu w etykietach jak i w drugim menu + zmieniłabym czcionkę w tytule gadżetów na taką samą, jaka jest w poście. :) Okładka jest cud miód <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za wykonanie okładki ^^ Zdjęcia ładne (I nie realne :D), chociaż napis nie przypadł mi do gustu.
  Zaraz się pojawi na wattpadzie :D

  OdpowiedzUsuń