niedziela, 9 grudnia 2018

Ready, steady, go! #2

Sama nie wiem, jak nazwać twór powyżej. Uznajmy więc, że to grafika dla przyciągnięcia oka.
Dzień dobry!
         Z tej strony — jak nietrudno się zorientować — Eilay, czyli stażystka totalnie nowa w tej branży. Jeżeli niejasny jest powód mojego dołączenia do Zireael Graphic, już wszystko wyjaśniam. Jako amator pragnę nieco doszkolić się w tej dziedzinie. Zdecydowałam, że to już czas na zamówienia. Pierwsza kwestia już omówiona — co dalej? Z racji, iż ostatnimi czasy niewiele mam czasu na szablony, pragnę sprezentować Wam kilka avatarów, oczywiście wolnych. Poza nimi znajdziecie tu także kilka przykładów moich prac, jeśli ktoś nie widział ich na mojej podstronie, a chciałby wiedzieć więcej o moich możliwościach.
        Na avatarach widnieje Brendon Urie (Panic! At The Disco), podobnie jak na grafice wyżej. Wystarczy napisać pod postem, w komentarzu, że jesteś zainteresowany/a danym avatarem, na Twoją prośbę dorobię tam także login. Póki co każdy z nich pozostaje wolny, co równa się z tym, że użyć może go każdy, niezliczoną ilość razy.
         Póki co to tyle, jeśli chodzi o avatary do użycia. A teraz, jak już wspomniałam, zapraszam do obejrzenia moich przykładowych prac (estetyka powiedziała, że skoro tyle tu Brendona, i dwa przykłady muszą być z nim).
(prezentacja)
(prezentacja)
(banner)
(banner)
(banner)
(banner)
(nagłówek)
        I to tyle, jeśli chodzi o dzisiejszy post. Mam nadzieję, że prace się spodobały i zdecydujecie się na złożenie zamówienia — ja czekam z otwartymi rękami. W następnej notce najpewniej pojawi się jakiś wolny szablon bądź kolejna porcja grafiki.

4 komentarze:

 1. Najbardziej podoba mi się 1, 3 i 4 banner od końca ;)

  1. https://www.wattpad.com/story/169178315-obud%C5%BA-si%C4%99
  2. Szmachcian
  3. Okładka na wattpada
  Minimalistyczny, taki prosty. 550x859. Tylko tytuł i mniejsza nazwa autora (Szmachcian). Ogółem nie mam w głowie zarysu okładki, dlatego daje wolną rękę. Wskazówki (to, co mi świta, ale nie umiem dokładniej określić)
  - nie przepadam za realnymi zdjęciami;
  - wystarczy chyba sama twarz dziewczyny (najlepiej niebieskie magiczne oczy)
  - kolorystyka nie waląca po oczach, niebieskawa, trochę mroczna
  4. Hasło Pieczenie Murzynka
  5. Kontakt
  Pandemonium. (hw)
  Jak chcesz poznać szczegóły powieści (czy nawet przewidywaną akcję/koniec) by lepiej się wczuć w robienie okładki, napisz na hw.
  Link do Zirael wkleję do fabuły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za złożenie zamówienia. Postaram się je zrealizować na dniach (do końca tygodnia najpewniej). W razie pytań zwrócę się do Ciebie na Howrse.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Uuuuuu, naprawdę ładne prace. :D Bardzo fajna kompozycja. ^^

  OdpowiedzUsuń